הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 20.09.10

 

תרופות היפנוטיות ותרופות נגד חרדה מגבירות את הסיכון לתמותה
מחקר קנדי שפורסם ב- Canadian Journal of Psychiatry מצא כי תרופות המיועדות לטיפול בנדודי שינה וחרדה עשויות להגביר את הסיכון לתמותה ב- 36%.
FDA הודיע על מעקב המתבצע על ACTOS Pioglitazone
FDA הודיע על מעקב המתבצע על ACTOS Pioglitazone בגלל החשש לעלייה בסיכון לסרטן שלפוחית השתן למטופלים חולי סכרת הנוטלים אותו.
ה- MMWR מפרסם המלצות מעודכנות בנוגע לחיסון מבוגרים נגד פנאומוקוקוס
- MMWR Morbidity and Mortality Weekly Report מפרסם המלצות מעודכנות בנוגע ל-23-valent pneumococcal polysaccharide vaccine (PPSV23) המיועד למניעת מחלות פנאומוקוקליות פולשניות בקרב מבוגרים.
חוקרים מצאו תרופות אנטיפטוגניות לטיפול ב-MRSA
דר' מנחם שוהם מקליבלנד זיהה תרופות אנטיפטוגניות אשר ללא הריגת הפטוגן הופכים את חיידקי ה- MRSA לחיידקים בלתי פגיעים ע"י מניעת שחרור הטוקסינים שגורמים לתחלואה.
פגיעה ביכולת לביצוע פעילות גופנית קשורה בסיכון מוגבר לתמותה בקרב קשישים
קשישים החיים במסגרת קהילתית ומתקשים לבצע פעילות גופנית הנדרשת לצורך ביצוע מטלות יומיומיות עומדים בפני סיכון מוגבר לתמותה, כך עולה ממטא-אנליזה חדשה שפורסמה בכתב העת BMJ.
ויטמין B עשוי להפחית את הסיכון להתפתחות מחלת האלצהיימר
תוספים יומיים של ויטמין B מפחיתים במחצית את הסיכון להיארעות אטרופיה מוחית בקרב מטופלים מבוגרים עם פגיעה בזיכרון ועשויים להאט את התפתחותה של מחלת האלצהיימר.
עישון פוגע גם בייצור הזרע
עישון פוגע בייצור הזרע והוא אף עשוי להפחית את מספר התאים בבלוטות המין (גונדות) של עוברים, כך עולה ממחקר חדש.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007