הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 15.09.10

 

התגלו מקרי זיוף של תרופת לוסק Losec
לאור מקרים בודדים שהתגלו בבתי מרקחת בתל אביב ובחיפה, משרד הבריאות מזהיר את הציבור מרכישת תרופות לוסק מזויפות.
Ivabradine מפחיתה הסיכון לתמותה עקב גורמים קרדיווסקולארים בחולי אי ספיקת לב
האטת קצב הלב באמצעות טיפול בתרופה ivabradine עשויה להפחית את הסיכון לתמותה עקב גורמים קרדיווסקולארים בקרב חולים עם אי ספיקת לב, כך עולה משני מחקרים חדשים.
Valdoxan יעילה יותר מתרופות אחרות נגד דיכאון
התרופה Valdoxan של חברת Servier יעילה יותר הן ממעכבים קונבנציונלים לספיגה מחדש של סרוטונין (selective serotonin reuptake inhibitor) והן ממעכבים לא אדרנרגים לספיגה מחדש של סרוטונין (serotonin noradrenaline reuptake inhibitor), כך עולה ממידע חדש.
האם יש הצדקה לטיפול בונקומיצין עבור דלקת קרום המוח?
מכתב שפורסם ב- BMJ מעלה שאלות בנוגע לקווים המנחים שפורסמו לאחרונה על ידי ה- NICE בנוגע לטיפול בדלקת קרום מוח חיידקית (bacterial meningitis) בילדים.
שפעת החזירים אינה מסוכנת יותר לילדים בהשוואה לזני השפעת העונתיים
ילדים שנדבקו בנגיף H1N1 במהלך הפנדמיה האחרונה, לא הציגו סיכון גבוה יותר לסיבוכים חמורים בהשוואה לילדים שנדבקו בזנים הגורמים לשפעת העונתית, כך מדווחים חוקרים מארה"ב.
FDA מבקש מ-AstraZeneca מידע נוסף בנוגע לתרופה חדשה המיועדת לטיפול ב- RSV
סיכוייה של התרופה החדשה של חברת AstraZeneca המיועדת לטיפול במחלות ריאות של ילודים להכנס לשוק ספגו מכה נוספת לאחר שה- FDA ביקש שוב מידע בנוגע לתרופה.
חיסון חדש כנגד צהבת E יעיל ובטוח
מחקר גדול המצוי ב- phase III שנערך בקרב מבוגרים בסין מצא כי שלוש מנות החיסון מביאות ליעילות של 100% לאחר שנה.
משרד הבריאות מזהיר מהשימוש בכדורי הרזיה Seven Slim Herbal Capsule
משרד הבריאות מזהיר את הציבור מהשימוש בכדורי ההרזיה Seven Slim אשר מיוצרים על ידי חברת Amana care בלבנון, הכדורים מוברחים לארץ ומשווקים בצפון הארץ במקומות לא מורשים, בעיקר בכפרים.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007