הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 13.09.10

 

משרד הבריאות מזהיר מהשימוש בכדורי הרזיה Seven Slim Herbal Capsule
משרד הבריאות מזהיר את הציבור מהשימוש בכדורי ההרזיה Seven Slim אשר מיוצרים על ידי חברת Amana care בלבנון, הכדורים מוברחים לארץ ומשווקים בצפון הארץ במקומות לא מורשים, בעיקר בכפרים.
יתכן כי טיפול ב- Stalevo מגביר את הסיכון הקרדיווסקולארי
חולים הנוטלים Stalevo ,carbidopa/levodopa פלוס entacapone עבור טיפול במחלת הפרקינסון עשויים להציג סיכון מוגבר לאירועים קרדיווסקולארים, וזאת בהשוואה לחולים הנוטלים Sinemet ,carbidopa/levodopa
החיסון נגד דיפטריה, טטנוס ושעלת אינו קשור בהיארעות התקפים (seizure)
מחקר חדש וגדול מציג נתונים משכנעים המעידים כי אין קשר בין מתן חיסון כנגד דיפטריה, טטנוס ושעלת diphtheria-tetanus-acellular pertussis ,DTaP ובין היארעות התקפים seizure.
חיסון חדש כנגד צהבת E יעיל ובטוח
מחקר גדול המצוי ב- phase III שנערך בקרב מבוגרים בסין מצא כי שלוש מנות החיסון מביאות ליעילות של 100% לאחר שנה.
הן לידות מוקדמות והן לידות מאוחרות קשורות בהיארעות של שיתוק מוחין
לידות המתרחשות בשבוע ה-42 להיריון או לאחר מכן, כמו גם לידות המתרחשות בשבוע ה-38 או מוקדם מכך, קשורות בהיארעות של שיתוק מוחין cerebral palsy ,CP בקרב הילודים, כך עולה ממחקר שפורסם בכתב העת JAMA.
האם תרופות נגד דיכאון מגבירות את הסיכון ללקות בסוכרת?
מעקב שנערך אחר המשתתפים במחקר למניעת מחלת הסוכרת מצא קשר בין שימוש ממושך בתרופות נגד דיכאון ובין סיכון מוגבר לסוכרת בקרב אנשים המצויים בסיכון גבוה למחלה.
FDA מבקש מ-AstraZeneca מידע נוסף בנוגע לתרופה חדשה המיועדת לטיפול ב- RSV
סיכוייה של התרופה החדשה של חברת AstraZeneca המיועדת לטיפול במחלות ריאות של ילודים להכנס לשוק ספגו מכה נוספת לאחר שה- FDA ביקש שוב מידע בנוגע לתרופה.
שינויים מיקרוסקופיים בריאות קשורים באסטמה חמורה
מחקר תצפית שבחן את האפיתל הברונכיאלי מציע כי פגיעה בפעילותם של תאים ריסניים (ciliary) ואבנורמליות מבנית, קשורים בחומרתה של מחלת האסטמה
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007