הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 30.08.10

 

ISMP –Medication Safety Alert- לתאריך 12.08.2010
Medication Safety Alert לתאריך 12.08.2010
צו עדכון מחירי תכשירי המרשם
אילן סופר, סמנכ"ל לתקצוב והמפקח על המחירים במשרד הבריאות עדכן את מחירון תכשירי המרשם, לפי צו הפיקוח על מחירי תכשירים ושירותים (מחירים מרביים לתכשירים שהם תכשירי מרשם), התשס"א – 2001.
הסיכון לתמותה מכל הסיבות בקרב מדגם לאומי של חולי סוכרת
מידע הנוגע לתמותה, שעלה ממדגם לאומי מייצג של מבוגרים המדווחים דיווח עצמי על תחלואה בסוכרת [Third National Health and Nutrition Examination Survey (NHANES III)] נותח, על מנת להעריך את התרומה היחסית של גורמי סיכון שונים לשיעורי התמותה הכלליים מסוכרת.
ה- FDA מציע להסיר את האישור לשיווק של Midodrine hydrochloride
ה- FDA מציע להסיר את האישור לשיווק של Midodrine hydrochloride המותווה למצבים של לחץ דם נמוך, orthostatic hypotension, מאחר וניסויים קליניים שנערכו בתכשיר לאחר שיווקו לא הוכיחו את יעילותו.
טיפול כירורגי המאיץ כניסה לתקופת הבלות מגביר את הסיכון הקרדיווסקולארי
ניתוח להסרת השחלות המבוצע טרם הכניסה הטבעית לגיל הבלות מביא לעלייה בעובי שכבת האינטימה מדיה בעורק הראשי [carotid intima media thickness (IMT)], כך עולה ממחקר טורקי שפורסם בכתב העת המקוון Menopause.
קווים מנחים סופיים של ה- NICE מאשרים את הטיפול בתרופה לפרפור פרוזדורים
התרופה dronedarone, המיועדת לטיפול בפרפור פרוזדורים הומלצה על ידי ה- NICE לטיפול מוגבל כקו שני.
ירקות עליים ירוקים מפחיתים את הסיכון ללקות בסוכרת
צריכה מוגברת של ירקות עליים ירוקים קשורה בסיכון מופחת לפתח סוכרת מסוג 2, כך מצאה מטא אנליזה שפורסמה ב- BMJ.
הפרעות קשב וריכוז במבוגרים: כאשר טיפול תרופתי אינו מספיק
טיפול קוגניטיבי התנהגותי המיועד לשפר את רמת הקשב והריכוז בקרב מבוגרים הסובלים מהפרעות קשב וריכוז והיפראקטיביות, מוסיף ליעילותו של הטיפול התרופתי.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007