הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 23.08.10

 

Bisphosphonates אינם מעלים את הסיכון לסרטן בוושט ובקיבה
למרות דיווחים שפורסמו בעבר ומציעים כי ישנו קשר בין טיפול ב- bisphosphonates ובין היארעות של סרטן בוושט, לא נראה כי טיפול בתרופות הללו מגביר את הסיכון להיארעות הסרטן הנ"ל.
התפתחות של עמידות לאנטיביוטיקה בקרב חיידקים, מעוררת חששות ברחבי העולם
מטופלים עשויים לשאול לגבי מחקר שפורסם בהרחבה ותיאר את התפתחותה של עמידות לסוגים מסויימים של אנטיביוטיקה בקרב חיידקים.
ה- NICE פרסם את החלטתו הסופית בנוגע לטיפול ב- omalizumab בילדים
ה- NICE פרסם לאחרונה כי אינו תומך בשימוש ב- omalizumab עבור הטיפול באסטמה אלרגית חמורה וחוזרת בקרב ילדים בגילאים 6-12 שנים.
ה- FDA מזהיר טיפול ב- Lamictal עשוי לגרום לדלקת קרום מוח אספטית
הרגולטורים בארה"ב הודיעו לאחרונה כי התרופה האנטי-קונבולסנטית Lamictal של חברת GlaxoSmithKline עשויה לגרום לצורה נדירה של דלקת במוח.
Lilly מנמיכה תחזיות לאחר שפג תוקפו של הפטנט על התרופה Strattera
Eli Lilly עשוייה לעמוד בפני תחרות חזקה בתחום התרופות הגנריות מוקדם יותר מכפי שציפתה, לאחר שבית המשפט בארה"ב פסק כי פג תוקפו של הפטנט על התרופה Strattera המיועדת לטיפול בהפרעות קשב וריכוז (attention deficit hyperactivity disorder).
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007