הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 20.08.10

 

יש לבדוק את משקלם של חולים המיועדים לקבלת טיפול בהפרין
חייבים לבדוק את משקלו של החולה טרם תחילת הטיפול בנוגד הקרישה הפרין [low molecular weight heparins (LMWHs)] כך הזהירה הסוכנות הלאומית לבטיחות המטופלים [National Patient Safety Agency ,NPSA] בבריטניה.
מחשבות אובדניות ותגובה מוקדמת לאנטי דפרסנטים
שיפור מוקדם מוריד את הסיכון. מחשבות אובדניות מתהוות טיפול נפוצות יותר בטיפול מוקדם של אנטידפרסנטיים מאשר בטיפולם המאוחר.
רמות השומן בקרב מבוגרים צעירים והשפעתן על הסתיידות העורקים
רמות חריגות של שומנים בדם (Dyslipidemia) מובילות למחלת עורקים כלילית [coronary artery disease (CAD)].
הן דיאטה דלה בפחמימות והן דיאטה דלה בשומנים הינן בטוחות ויעילות
הפחתה בצריכת הפחמימות או הפחתה בצריכת השומנים מובילה לאובדן משקל דומה לאורך זמן, אך דיאטה דלה בפחמימות מגבירה את רמות הכולסטרול מסוג HDL.
ה- FDA מבקש כי העלון המצורף ל- PPIs יכיל אזהרה מפני סיכון מוגבר לשברים
ה- US Food and Drug Administration, FDA הודיע לאחרונה כי הוא מבקש שכל עלוני המידע המצורפים ל- PPIs proton pump inhibitors הנמכרים במרשם או over-the-counter (OTC) יכילו מידע המזהיר מפני האפשרות לסיכון מוגבר לשברים בירכיים, בפרק כף היד ובעמוד השדרה.
ה- NICE מפרסם את החלטתו הסופית בנוגע לטיפול בצהבת מסוג C
ה- NICE פרסם לאחרונה את החלטתו הסופית [Final Appraisal Determination (FAD)] בנוגע למתן peginterferon alfa ו- ribavirin עבור הטיפול בצהבת כרונית מסוג C.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007