הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 02.08.10

 

קווים מנחים חדשים ונוקשים פחות בנוגע ללידה נרתיקית לאחר לידה קיסרית
ה- American College of Obstetricians and Gynecologists פרסם לאחרונה קווים מנחים נוקשים פחות, בנוגע ללידה נרתיקית, לאחר לידה קיסרית [vaginal birth after cesarean (VBAC) delivery].
החיסון נגד HPV מספק הגנה למשך 42 חודשים
החיסון המרובע נגד ה- human papillomavirus ,HPV מספק למתחסנים הגנה ממושכת כנגד נגעים ברמה נמוכה הקשורים בסוגי הנגיפים הנכללים בתרכיב החיסון, כך עולה ממחקר שפורסם ב- BMJ.
ACOG: צריכה מתונה של קפאין אינה גורמת להפלות או ללידות מוקדמות
צריכה מתונה של קפאין (<200 mg/day) – ככוס קפה מדי יום – אינה מגבירה את הסיכון להפלות או ללידות מוקדמות, כך הצהיר ה- American College of Obstetricians and Gynecologists.
EMA מאשרת כי יתרונות השימוש בחיסון Rotarix עולים על הסיכונים
הועדה למוצרים רפואיים המיועדים לטיפול בבני אדם [Committee for Medicinal Products for Human Use (CHMP)] של סוכנות התרופות האירופאית [European Medicines Agency (EMA)] סיכמה לאחרונה כי היתרונות אותם מציג החיסון הפומי כנגד rotavirus ,Rotarix, עולים על הסיכונים, וכי נוכחותה של כמות קטנה מאוד של חלקיקים ויראליים אינה מהווה כל סכנה לבריאות הציבור.
מולטיויטמינים אינם משפרים את ההישגים בלימודים
למרות יתרונותיהם הבריאותיים, שימוש יומיומי במולטיויטמינים אינו מסייע לתלמידים בלימודים, כך עולה ממחקר חדש שבחן ילדי בית ספר יסודי מניו-ג'רזי.
ה- FDA מאשר תכשיר לריור יתר בילדים
ה- FDA אישר את התכשיר Cuvposa ,glycopyrrolate לריור יתר בילדים בגילים שבין 3-16 שנים כתוצאה מהפרעה ניאורולוגית.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007