הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 28.07.10

 

Glutamine גורם להיפוגליקמיה לילית בקרב חולי סוכרת צעירים
במקום להפחית אירועים של היפוגליקמיה הקשורים בפעילות גופנית והמתרחשים בקרב ילדים חולי סוכרת, מביאים תוספי glutamine לדבר ההפוך – הם מביאים לאפיזודות של ירידה ברמות הסוכר בדם.
ה- FDA אישר לראשונה גרסה גנרית לתכשיר קלקסן
ה- FDA אישר את הגרסה הגנרית הראשונה של התכשיר enoxaparin (בארה"ב levenox).
מתניים רחבות הינן גורם סיכון ל- CHD אפילו בהיעדר גורמי סיכון אחרים
אף בהיעדר גורמי סיכון מסורתיים, אנשים בעלי מתניים רחבות ורמות גבוהות של שומנים בדם עשויים להמצא בסיכון מוגבר לסבול ממחלות לב, כך מציע מחקר חדש.
ניו-יורק טיימס: אבחנה של סרטן שד בשלבים מוקדמים מועדת לטעויות
יתכן כי מטופלים ישאלו לגבי הקושי לבצע אבחנה מדוייקת של ductal carcinoma in situ ,DICS וזאת לאורה של כתבה שפורסמה בעמוד הראשון של הניו-יורק טיימס.
לאחר ניתוח, הלם ספטי נפוץ יותר מתסחיף לריאות או MI
הסיכון לתמותה מהלם ספטי לאחר ניתוח כללי גבוה פי 10 מהסיכון לתמותה מתסחיף לריאות או מאטם שריר הלב. כך עולה ממחקר חדש שפורסם בכתב העת Archives of Surgery.
ה- FDA מאשר את התרופה Tribenzor, קומבינציה משולשת לטיפול ביתר לחץ דם
ה- FDA אישר את התרופה Tribenzor המורכבת משלושה תכשירים לטיפול ביתר לחץ דם.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007