הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 30.06.10

 

גיל בלות מוקדם מגביר את הסיכון למחלות לב
נשים שנכנסות לתקופת הבלות בגיל מוקדם, לפני גיל 46, עשויות להציג סיכון גבוה פי 2 ללקות בהתקפי לב, שבץ או אירועים קרדיווסקולאריים אחרים בשלב מאוחר יותר של החיים.
ה- FDA מאשר את התרופה המשולבת Dulera של חברת Merck לטיפול באסטמה
הרגולטורים בארה"ב נתנו "אור ירוק" לתרופה המשולבת Dulera של חברת Merck & Co המיועדת לטיפול באסטמה.
הסוכנות האירופאית לתרופות בוחנת את היתרונות והסיכונים של התרופה saquinavir
הוועדה למוצרים רפואיים המיועדים לטיפול בבני אדם (Committee for Medicinal Products for Human Use – CHMP) החלה בסקירת היתרונות והסיכונים הטמונים בטיפול בתרופהsaquinavir ,Invirase לאור תוצאותיו של מחקר שנערך ע"י חברת Roche
הפחתה מועטה בצריכת המלח מורידה משמעותית את לחץ הדם
הפחתה מועטה, קלה לביצוע, בצריכת המלח יכולה להפחית משמעותית את לחץ הדם, כך הציעו לאחרונה חוקרים מבריטניה.
סוכרת קשורה בסיכון כפול לאירועים קרדיווסקולאריים
מבוגרים חולי סוכרת עומדים בפני סיכון כפול ללקות באירועים קרדיווסקולאריים וזאת בהשוואה למבוגרים ללא סוכרת, כך עולה ממטא-אנליזה שפורסמה ב- LANCET.
ARB מאיטים את התפתחותה של microalbuminuria
החסם לקולטן לאנגיוטנזין angiotensin-receptor blocker – ARB, olmesartan מעכב את התפתחותה של microalbuminuria בקרב חולים המצויים בסיכון גבוה, כך מציע מחקר בינלאומי חדש.
הורדת רמות ה- Homocysteine אינה תורמת למניעה שניונית לאחר MI
להורדת רמות ה- Homocysteine אין כל השפעה נצפית בנוגע למניעה שניונית של אירועים קרדיווסקולאריים לאחר MI, כך עולה ממחקר שפורסם בכתב העת JAMA ולמעשה מאשר ממצאים קודמים בנושא.
האם לגלולות נגד היריון ישנה השפעה פחותה על נשים שמנות?
מחקרים שהשוו את שיעורי הכשלון של אמצעים פומיים למניעת היריון בקרב נשים בעלות משקל עודף והשמנה חולנית, ונשים במשקל נורמאלי העלו ממצאים לא עקביים.
נתונים מבטיחים לתרופה Cimzia של חברת UCB
התרופה Cimzia, המיוצרת על ידי חברת UCB ומיועדת לטיפול ב- rheumatoid arthritis מציגה נתונים חיוביים ועקביים אף לאחר שלוש שנים, כך עולה ממחקר ארוך טווח שהוצג בפגישה של האיגוד האירופאי לטיפול בשיגרון (European League Against Rheumatism) שנערך ברומא.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007