הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 16.06.10

 

ה- FDA משפר את שירות העידכונים לספקי הבריאות ולצרכנים
ה- FDA הודיע כי הוא עומד לפרסם באתרו סקירות בטיחות על תכשירים שאושרו לאחרונה לשיווק. הסקירות יהיו זמינות מיד לאחר התחלת השיווק של תרופה חדשה.
ה- FDA מתריע על סכנה במינון יתר של ויטמין D לתינוקות
ה- FDA מתריע כי תכשירים מסוימים המצויים בשוק הטפטפות שמצורפות לתכשיר עלולות לספק מינון עודף של ויטמין D לתינוק.
Allopurinol יעיל לטיפול בתעוקת חזה יציבה
מינונים גבוהים של Allopurinol משפרים את היכולת לבצע פעילות גופנית ומפחיתים את שיעור התסמינים הקשורים במאמץ בקרב חולים הסובלים מתעוקת חזה כרונית ויציבה (Chronic Stable Angina), כך עולה ממחקר שפורסם בכתב העת Lancet.
Cyclic methylprednisolone אינו יעיל כתוספת ל- interferon-beta לטיפול ב- MS
מתן חודשי של methylprednisolone אינו מאט את התפתחותן של מוגבלויות תפקודיות בקרב חולי טרשת נפוצה (relapsing-remitting multiple sclerosis – MS) המטופלים ב- interferon beta-1a
ה- NICE בוחן את הטיפול בסטטינים עבור אנשים הסובלים מיתר לחץ דם
מתן סטטינים למטופלים הסובלים מיתר לחץ דם והמצויים בסיכון למחלות קרדיווסקולאריות עשוי להיכלל ב- - QOF Quality and Outcomes Framework של שנת 2012/13 וזאת לאחר שוועדה סוקרת של ה- NICE אישרה את פיתוחו של אינדיקטור עבור טיפול שכזה.
השוואת Denosumab ו- zoledronic acid לטיפול בגרורות בעצם עקב סרטן הערמונית
תוצאותיו של מחקר המצוי ב- Phase III ומשווה את הטיפול ב- denosumab וב- zoledronic acid עבור החולים בסרטן ערמונית חוזר וגרורות בעצמות התפרסמו לאחרונה.
ה- FDA נתן "אור ירוק" לתכשיר Jalyn לסרטן הפרוסטאטה
ה- FDA נתן "אור ירוק" לאישור תכשיר משולב לסרטן הפרוסטטה.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007