הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 07.06.10

 

בדוק טסיות ודלג על בדיקה גנטית לתגובתיות ל- clopidogrel
האם אתה מודאג מכך שהחולה שלך הוא "poor-metabolizer" ל- ?clopidogrelאם כן דלג על הבדיקה הגנטית, ובדוק ראקטיביות של הטסיות. בהמלצה זו יוצא דר' Bonello בכנס EuroPCR 2010.
יעילותן של תרופות אנטיפסיכוטיות טיפיות וא-טיפיות לטיפול בפסיכוזה מוקדמת
מטא אנליזה שפורסמה ב- British Journal of Psychiatry טוענת כי אין כל ראיות המעידות על כך שישנו הבדל ביעילותן של תרופות אנטיפסיכוטיות א-טיפיות וטיפיות עבור הטיפול במקרים מוקדמים של פסיכוזה, מנגד ישנו הבדל מובהק בפרופיל תופעות הלוואי.
טיפול בבעיות עיניים בבית המרקחת
לקוחות רבים פונים לבית המרקחת לפני שהם פונים לרופא בשל זמינות הרוקחים. בין הבעיות הנפוצות שלקוחות פונים בגללן –הן מחלות עיניים
ה- FDA מודיע על שיתוף פעולה עם האתר Drugs.com
מטרת שיתוף הפעולה היא להרחיב את התפוצה המקוונת של המידע אותו מספקת הסוכנות לצרכן.
מפגש קבוצתי עוזר להוריד את לחץ הדם, אך לא את רמות הגלוקוז בקרב חולי סוכרת
מפגשים קבוצתיים של מטופלים הסובלים מיתר לחץ דם ומסוכרת שאינה נשלטת כראוי מובילים לשליטה טובה יותר על לחץ הדם, כך עולה ממחקר שפורסם בכתב העת Annals of Internal Medicine.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007