הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA ממליץ לחדש את השימוש בחיסון Rotarix
28.05.10ה- FDA מסר לאחרונה כי בטוח לחזור ולחסן ב- Rotarix (המיועד כנגד רוטהוירוס - rotavirus) כמו גם להמשיך ולחסן בחיסון RotaTeq (המיועד גם הוא כנגד רוטהוירוס).
בחודש מרץ האחרון, המליצה הסוכנות לרופאים להפסיק באופן זמני את השימוש ב- Rotarix וזאת משום שהחיסון נמצא כמכיל מרכיבים של porcine circovirus 1 (PCV1). מאוחר יותר, DNA של PCV1 ו- PCV2 זוהו גם בחיסון RotaTeq.
ה- FDA מסר כי אין כל ראיות המעידות כי PCV גורם לזיהום או לתחלואה בקרב בני אדם, וכי היתרונות שבמניעת הצורך באשפוז בבית החולים בעקבות זיהום חמור הנגרם על ידי רוטהוירוס עולים על הסיכון התיאורתי. הסוכנות מסרה כי אין צורך לבצע מעקב אחר ילדים אשר קיבלו את אחד החיסונים.

 


לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007