הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

NICE מפרסם את הקווים המנחים הראשונים בנוגע לזיהומים בדרכי השתן בגברים
28.05.10ה- NICE מסר לאחרונה כי הנחיות ברורות לטיפול בזיהומים בדרכי השתן התחתונות בגברים, יביאו לסטנדרטיזציה של הטיפול הניתן עבור תסמיני המחלה ברחבי בריטניה.
ה- NICE מקווה כי הקווים המנחים החדשים שהינם הראשונים מסוגם, יביאו לתקנון הטיפול ברחבי המדינה ויעודדו גברים רבים יותר המודאגים מתסמיני המחלה לפנות לעזרה רפואית.
זיהום בדרכי השתן התחתונות כולל תסמינים של תכיפות במתן שתן, הססנות במתן שתן או חוסר שליטה על הסוגרים. כרבע מהגברים מעל לגיל 40 סובלים מתסמינים הקשורים בדרכי השתן התחתונות אך רבים מהם מתביישים לפנות עזרה רפואית.
ד"ר מקבת', מנהל המרכז לרפואה קלינית ב- NICE מסר כי היות ושיעור ההיארעות של התסמינים הללו עולה עם הגיל, ועם העלייה בתוחלת החיים בבריטניה, זה אך חיוני שה- NHS ינקוט בטכניקות הטיפול המוכחות כטובות ביותר.
בקווים המנחים, ממליץ ה- NICE לרופאי המשפחה לבדוק את הבטן התחתונה ואת איברי המין של חולים המודאגים מהתסמינים הללו. יש לבקש מהחולה לתעד את התסמינים ב"יומן שלפוחית השתן" ולהציע לו לעבור בדיקה של דרכי השתן ובדיקה דיגיטלית של הרקטום. באם מזוהים ממצאים אב-נורמאלים או באם החולה מודאג מסרטן, יש להפנות אותו לבדיקת PSA ,Prostate Cancer Screening. הקווים המנחים אף מייעצים לרופאים שלא להמליץ על הומיאופתיה, אקופונקטורה, וטיפולים המבוססים על עשבים או צמחים עבור הטיפול בתסמינים הללו וזאת משום שהראיות הקיימות כיום אינן תומכות בטיפולים שכאלו.

 


לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007