הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

Lancet: סוכנות התרופות האירופאית צריכה לנהוג ביתר שקיפות
28.05.10מאמר מערכת שפורסם בכתב העת Lancet קרא לסוכנות התרופות האירופאית (European Medicines Agency – EMA) לנהוג ביתר שקיפות. הקריאה התייחסה לעיסוק בתופעות הלוואי הקשורות בתרופות מסוימות ולהחלטות הקשורות במתן אישורים.
מאמר המערכת ציין כי בימים אלו ננקטים בארה"ב צעדים שונים על מנת להתמודד עם היעדר השקיפות במערכת הרגולטורית וכי ה- FDA עצמו הקים כוח משימה פנימי שמטרתו להמליץ כיצד להפוך מידע שימושי הנוגע לפעילות ולקבלת ההחלטות המתבצעת בארגון, לזמין יותר לציבור.
המאמר מסכם וטוען כי על אזרחי האיחוד האירופאי לקבל בברכה ולתמוך ביוזמות לשקיפות של ה- EMA, יוזמות שיביאו לפרסומן של החלטות שונות הנוגעות לאישור תרופות חדשות ולחשדות אודות תופעות לוואי הקשורות בתרופות מסוימות. מאחר שה- EMA ממלאת תפקיד חשוב בפיקוח ובאישור של תרופות בשוק האירופאי המשותף, עליה לשקול כיצד לספק לציבור גישה רחבה ונוחה לדו"חות שלה. אנו מקווים כי ה- EMA וה- FDA יפעלו יחדיו וייעצו איש לרעהו.  

 


לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י חנה מרכוס מערכת PharmaLine

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007