הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 26.05.10

 

ISMP –Medication Safety Alert- לתאריך 20.05.2010
Medication Safety Alert לתאריך 20.05.2010
ה- NIH מאפשר זיהוי תרופות לא ידועות
ה- NIH באתר http://pillbox.nlm.nih.gov/ מאפשר לצרכן זיהוי של תרופה לא ידועה. התרופות מצולמות באתר ברזולוציה גבוהה, כך שניתן להגיע לזיהוי ודאי.
Avandia וה- FDA תחת שימוע בקונגרס
תת וועדה של הקונגרס האמריקאי ( House Appropriations Subcommittee on Agriculture, Rural Development, Food and Drug Administration, and Related Agencies ) התכנסה כדי לדון בדו"ח על rosiglitazone שהתפרסם בסוף חודש אפריל.
חשיפה לקוטלי חרקים קשורה לבעיות קשב וריכוז/היפראקטיביות בקרב ילדים
ילדים הנחשפים בתדירות גבוהה לקוטלי חרקים נפוצים, מציגים סבירות גבוהה יותר ללקות בהפרעות קשב וריכוז או היפראקטיביות.
בטא בלוקרים טובים ל- COPD?
הטיפול בחולי COPD ,Chronic Obstructive Pulmonary Disease כבר זמן רב אינו כולל שימוש בתרופות ממשפחת הבטא בלוקרים מחשש שמצבם יחמיר תחת טיפול זה.
האם טיפול בסטטינים מונע התפתחות היצרות במסתם המיטראלי?
מחקר תצפית מציע כי טיפול בסטטינים עשוי להאט את התפתחותה של היצרות במסתם המיטראלי (mitral valve stenosis) בקרב חולים עם מחלת לב שגרונית (rheumatic heart disease).
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007