הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 21.05.10

 

בני נוער וצעירים לא מודעים לרעילות פארצטמול
חוקרים מאוניברסיטת רוצ'סטר בניו- יורק שהציגו בכנס השנתי של האיגוד הפדיאטרי- Pediatric Academic Societies 2010 Annual Meeting מצאו כי 60% מהצעירים לא מודעים למרכיב הפארצטמול בתכשיר, על אף ששליש מהם השתמשו בתכשירי OTC המכילים את המרכיב הזה.
זוהו גנים מוטנטים חדשים הקשורים ב- Rheumatoid Arthritis
מחקר נרחב שבחן אוכלוסייה אירופאית מצא שבעה צברים חדשים של גנים פגומים העשויים להיות אחראים להיווצרות rheumatoid arthritis ,RA.
מומחים טוענים כי על בני הנוער לקבל חיסון בוסטר נגד meningitis C
ממידע שהוצג על ידי קבוצת מומחים לחיסון מאוקספורד בוועידה השנתית של ה-European Society for Pediatric Infectious Diseases ,ESPID, עולה כי שלושה מתוך כל ארבעה ילדים בבריטניה אינם מציגים כל הגנה מפני meningitis C בתוך שבע שנים מקבלת החיסון כנגד המחלה
ה- FDA מאשר אמצעי מניעה פומי חדש
ה- FDA אישר לאחרונה את אמצעי המניעה Natazia, טיפול הורמונלי משולב המגיע בטבליות ומשמש כאמצעי מניעה פומי.
המלצותיו של ה- CDC בנוגע לחיסון נגד חצבת, חזרת, אדמת ואבעבועות רוח
משום שישנו סיכון מוגבר כי החיסון כנגד חצבת, חזרת, אדמת ואבעבועות רוח (measles, mumps, rubella, varicella – MMRV) יגרום להופעה של חום גבוה, מנת החיסון הראשונה של החיסון כנגד חצבת, חזרת ואדמת (MMR) צריכה להינתן בנפרד ממרכיב החיסון כנגד אבעבועות הרוח וזאת מלבד במקרים בהם ההורה או המטפל האחראי על הילד מתנגד לכך
אכילת אגוזים מביאה לשיפור רמות הכולסטרול בדם
אכילת אגוזים עשויה להוביל לשיפור משמעותי ברמות השומנים בדם, כך עולה ממחקר שמומן על ידי התעשייה ופורסם בכתב העת Archives of Internal Medicine.
עלייה במשקל מסבירה באופן חלקי בלבד את העלייה בשכיחות הסוכרת מסוג 2
העלייה במשקל אינה הגורם היחיד המסוגל להסביר את העלייה בשכיחות מחלת הסוכרת מסוג 2 בקרב גברים בריטיים, כך טענו חוקרים מבריטניה במחקר שפורסם בכתב העת המקוון Diabetes Care.
אובדן של עצם קורטיקלית כסמן לאבחנה ולטיפול באוסטיאופורוזיס
מחבריו של מחקר החתך האוסטרלי הנ"ל סיכמו כי הערכה מדויקת של מבנה העצם, ובמיוחד הנקבוביות המביאה לשארים של עצם קורטיקלית, עשויה לשפר את יכולת האיתור של אינדיבידואלים המצויים בסיכון גבוה או נמוך לסבול משברים, וכתוצאה מכך אף לסייע בתכנון אסטרטגיית הטיפול.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007