הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 14.05.10

 

ISMP –Medication Safety Alert- לתאריך 06.05.2010
Medication Safety Alert לתאריך 06.05.2010
לרגל הצטרפות ישראל לארגון ה- OECD נתונים חדשים ממשרד הבריאות
משרד הבריאות, מפרסם לראשונה, לאור הצטרפות ישראל לארגון ה-OECD מסמך מיוחד אשר משווה את ישראל ל-30 מדינות הארגון במדדי בריאות שונים הנכונים לשנת 2007.
רמה גבוהה של טריגליצרידים מגבירה את הסיכון ללקות ב- CHD
ניתוח גנטי חדשני ניסה לענות על השאלה הבאה: האם רמה גבוהה של טריגליצרידים בדם עשויה להגביר את הסיכון ללקות ב- CHD.
PPIs מעלים הסתברות לשברים ולזיהום בקטריאלי
מאמר שהתפרסם ב- Archives of Internal Medicineמצביע על האפשרות ש PPIs- מגבירים את הסיכון לשברים בנשים מבוגרות, והוא קשר גם לעליה בשכיחות לזיהום של Clostridium difficile
ה- FDA ממשיך לבחון את הטיפול ב- GnRH Agonists
ה- FDA ממשיך לבחון את הטיפול ב- GnRH Agonists לאחר מידע ראשוני המצביע על עליה בסיכון להתפתחות סוכרת ואירועים קרדיאליים בחולים המשתמשים ב- ב- GnRH Agonists
יתר לחץ דם הינו ממצא שכיח בקרב צעירים חולי סוכרת
כרבע מהילדים והמתבגרים החולים בסוכרת מסוג 2 סובלים גם מיתר לחץ דם, כך עולה ממחקר חדש.
מטא-אנליזה: Bupropion יעיל לגמילה מעישון בקרב חולי סכיזופרניה
סקירה שיטתית ומטא-אנליזה, מראה כי bupropion הינו אמצעי יעיל לגמילה מעישון בקרב חולי סכיזופרניה, וזאת ללא כל פגיעה במצבם המנטאלי של החולים.
מעל לארבעים תרופות המיועדות לילדים ולתינוקות מורדות מהמדפים
המחלקה לבריאות הצרכן בחברת התרופותMcNeil מורידה מהמדפים יותר מארבעים תרופות נוזליות הנמכרות ללא מרשם רופא ומיועדות לטיפול בילדים ובתינוקות וזאת כאמצעי זהירות היות ו"יתכן כי התרופות אינן עומדות בתקני האיכות של החברה" כך הודיע לאחרונה ה- FDA.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007