הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 27.04.10

 

גלולה "מגנטית" תסייע בהובלה של תרופות
שיטה חדשה למעקב אחר גלולות שנבלעו עשויה לסייע בהובלה יעילה יותר של תרופות. כך עולה ממחקר חדש שנערך על ידי חוקרים מארה"ב.
אזהרה בנוגע לסכנה לפגיעה בכבד צורפה לתרופה PTU
אזהרה (boxed warning) צורפה לאחרונה לתרופה propylthiouracil ,PTU המיועדת לטיפול בהיפרתירואידיזם (hyperthyroidism). ה- FDA הודיע כי האזהרה מתריעה מפני הסיכון לפגיעה חמורה בכבד.
לממצא אקראי של קרדיומיופתיה היפרטרופית ישנה בד"כ פרוגנוזה שפירה
מקרים רבים של קרדיומיופתיה היפרטרופית (hypertrophic cardiomyopathy) מתגלים באופן אקראי – ובהשוואה למטופלים המאובחנים עקב הצגת תסמינים, מטופלים המאובחנים באופן אקראי מציגים מהלך שפיר יותר של המחלה.
BMJ: שינוי במדיניות הטיפול באספירין למניעה ראשונית של מחלות קרדיווסקולאריות
הנושא האחרון בסדרת מאמרים שפורסמו ב- BMJ עוסק בצורך הדחוף בשינוי מדיניות הטיפול באספירין לצורך מניעה ראשונית של מחלות קרדיווסקולאריות כך שתתאים לראיות הקיימות כיום.
אספירין (לבד או יחד עם הפרין) למניעה של הפלות חוזרות?
כ- 5% מהנשים המצויות בגיל הפוריות ומנסות להרות חוות שתי הפלות או יותר ועבור כמחצית מהנשים הללו לא מאובחנת כל סיבה ברורה לכך.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007