הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 23.03.10

 

FDA מאשר שימוש בבוטוקס לטיפול בספסטיות של השרירים הפלק סורים
ה- FDA אישר לאחרונה את השימוש ב- Botox ,onabotulinumtoxin A לטיפול בספסטיות של השרירים הפלקסורים במרפק, פרק היד והאצבעות במבוגרים.
השימוש בתרופות להפלה ביתית יעיל ובטוח עבור מרבית הנשים
תרופות להפלה ביתית הינן בטוחות עבור נשים עם גיל היריון של 50-63 ימים, כך עולה ממחקר חדש שנערך בשוודיה. מחקרים שנערכו עד היום בחנו טיפול ביתי שכזה עד היום ה- 49 להיריון.
סקוטלנד תומכת בטיפול ב- saxagliptin לסוכרת מסוג 2
לחולים בסוכרת מסוג 2 בסקוטלנד ישנה כעת אפשרות רחבה יותר לבחירת הטיפול במחלתם וזאת לאחר שהתרופה saxagliptin ,Onglyza אושרה לשימוש על ידי ה- NHS בסקוטלנד.
קריאה לביצוע מחקרים לטיפולים לא תרופתיים
מחקרים רפואיים מבצעים רק לעיתים רחוקות השוואה עבור טיפולים לא תרופתיים או בוחנים עבורם עלות לעומת תועלת.
הקשר שבין התייעצות בנוגע לסרטן הערמונית והטיפול הניתן לחולה
מאמר שפורסם לאחרונה בכתב העת Archives of Internal Medicine טוען כי ישנו קשר בין ביקור אצל מומחה ספציפי ובין סוג הטיפול הניתן לחולים בסרטן הערמונית.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007