הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

AstraZeneca קונה את זכויותיה של חברת Merck למספר תרופות
12.03.10

 

 

חברת AstraZeneca שילמה לאחרונה לחברת Merck & Co, 647 מיליון דולר במטרה להשיב את זכויותיה למספר מוצרים.
יצרנית התרופות האנגלו-שוודית מממשת אופציה שתגרום לחברת Merck לוותר על זכויותיה לתרופות Entocort budesonide, לטיפול במחלת Crohn ו- ulcerative colitis, כמו גם לתרופות נגד לחץ הדם Atacand, candesartan cilexetil ו- Plendil ,felodipine.
ההסכם אף יכסה מספר מוצרים המצויים עדיין בשלבי פיתוח, כולל התרופה הפומית נוגדת הטסיות Brilinta ticagrelor, ואת התרופה הגסטרואינטסטינלית AZD3355 ,lesogaberan.
הערך שישולם חושב בשנת 2008 וההסכם עשוי להביא להפעלתה של אופציה נוספת במהלכה AstraZeneca  תרכוש מחדש את זכויותיה של חברת Merck לתרופה שוברת הקופותNexium ,esomeprazole ולתרופה Prilosec ,omeprazole. האופציה ניתנת למימוש בשנת 2012 או 2017, או "באם המכירות המשולבות של שני המוצרים ירדו מתחת לסכום מינימום".
היוזמה המשותפת בין החברה השוודית Astra ובין חברת Merck החלה בשנת 1982 וחודשה בשנת 1998 טרם התמזגה הקבוצה עם חברת Zeneca. סיום ההסכם עם החברה האמריקנית יביא למעשה להכנסה ניכרת לחברת AstraZeneca.

 

 

לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007