הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מבוגרים בגיל העמידה 'מדברים ולא עושים' בנוגע לאורח חיים בריא
12.03.10

 

כמחצית מהמבוגרים בגיל העמידה מודים כי הם מבלים זמן רב בדיבורים על אורח חיים בריא אך לא במעשים...כך עולה מסקר שערך ה- DoH.
הסקר, שנערך על מנת לתמוך בהשקתו של אתר מקוון המייעץ לסגנון חיים בריא מאת ה- NHS הראה כי כמעט מחצית מבני ה – 45-67 מאמינים כי עליהם להקדיש מחשבה רבה יותר לקיום אורח חיים בריא, אך 47% מהנסקרים ציינו כי הם 'רק מדברים ולא עושים'.
מעל ל- 50,000 אנשים ביקרו באתר המקוון מאז השקתו ב-8 בפברואר, מספר הגדול פי 3 מזה שצפה ה- DoH.
האתר המקוון הושק על מנת לספק השראה לאורח חיים בריא בקרב אנשים בגיל העמידה כמו גם להפחית את חוסר השוויון בנושאים בריאותיים הקיים בין קבוצות שונות, בעיה אותה העלה סקר שנערך לאחרונה (Marmot Review). הסקר הראה הבדלים משמעותיים בדרך בה קבוצות סוציואקונומיות שונות מתבוננות על אורח חייהם.
אנשים בעלי הכנסה נמוכה הציגו סיכוי גבוה מפי 2 לדווח כי יש להם בעיות בריאות. כמו כן הציגו קבוצות אלו סיכוי גבוה פי 2 לדווח כי יש להם מושג קלוש בלבד בנוגע למצב הבריאות שלהם ולכושרם הגופני.

 


לידיעה >>

 

לאתר המקוון של ה- NHS >>


הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007