הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- DoH מפרסם קווים מנחים לבדיקות סקר לאיתור סרטן צוואר הרחם
12.03.10


 

קווים מנחים לאיתור מוקדם של סרטן צוואר הרחם פורסמו לאחרונה על ידי ה- DoH.
בכירים במערכת הבריאות הבריטית מסרו כי מטרת ההנחיות היא לסייע לרופאים לזהות ולאבחן נשים צעירות עם סרטן צוואר הרחם, אלגוריתם חדש יסייע לרופאים בניהול חולות המופיעות עם דימום חריג ויחזור על הנחיותיו של ה- NICE בנוגע לתסמינים גניקולוגיים.
יושב הראש של ה- RCGP, פרופ' סטיב פילד בירך על הקווים המנחים ומסר כי זהו צעד חיובי משמעותי שיסייע רבות בביצוע דיאגנוזה מוקדמת לנשים צעירות בגילאים 20-40, דבר שישפר בתורו את הפרוגנוזה עבור אותן נשים המצויות בסיכון ולבסוף יביא להצלת חיים. בדיקות הסקר לאיתור סרטן צוואר הרחם מצילות את חייהן של אלפי נשים מדי שנה.
ה- Advisory Committee on Cervical Screening ,ACCS דיווחה על עיכובים בדיאגנוזת המחלה וזאת לרוב משום שנשים צעירות מתחת לגיל 25 שפנו לרופאים עקב דימום חריג לא עברו בדיקה מקיפה של אגן הירכיים.
על מנת לסייע לרופאים לעקוב אחר הפרוצדורה החדשה הוכן מסמך הממפה את הצעדים בהם יש לנקוט כאשר מופיעה אישה צעירה בגילאים 20-40 עם דימום המופיע לאחר קיום יחסי מין או דימום המופיע בין מחזורי הוסת.

 

 

לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007