הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 12.03.10

 

היארעות שונה של סיבוכים בהיריון נצפית בקרב נשים עם פגם במחיצה החדרית
נשים בהיריון המציגות פגם מחיצתי חדרי מבודד (isolated ventricular septal defect) סובלות מסיבוכים שונים כתלות בתיקון הפגם או בחוסר התיקון שלו, כך טוענים חוקרים.
פרוגנוזת השבץ מושפעת ממינו של החולה
מחקר קוהורט רטרוספקטיבי שבחן את הקשר שבין מין החולה והפרוגנוזה הצפויה לאחר thrombolysis הציע כי נשים שלקו בשבץ מציגות פרוגנוזה גרועה יותר עבור שבץ לא מטופל וזאת בהשוואה לגברים.
ה- DoH מפרסם קווים מנחים לבדיקות סקר לאיתור סרטן צוואר הרחם
קווים מנחים לאיתור מוקדם של סרטן צוואר הרחם פורסמו לאחרונה על ידי ה- DoH.
מבוגרים בגיל העמידה 'מדברים ולא עושים' בנוגע לאורח חיים בריא
כמחצית מהמבוגרים בגיל העמידה מודים כי הם מבלים זמן רב בדיבורים על אורח חיים בריא אך לא במעשים...כך עולה מסקר שערך ה- DoH.
אספירין אינו מונע אירועים קרדיווסקולאריים במצבי Ankle-Brachial Index נמוך
מתן אספירין למטופלים המצויים בסיכון גבוה ללקות במחלה קרדיווסקולארית (על בסיס ציון נמוך של ankle-brachial index) אינו מפחית את הסיכון לתחלואה, כך עולה מדיווח שפורסם בכתב העת JAMA.
דלקת סיסטמית עשויה להיות קשורה בסיכון ל- BPH
דלקת סיסטמית עשויה להגביר את הסיכון ללקות ב- benign prostatic hyperplasia ,BPH, כך מדווחים חוקרים בגיליון המקוון של כתב העת American Journal of Epidemiology.
AstraZeneca קונה את זכויותיה של חברת Merck למספר תרופות
חברת AstraZeneca שילמה לאחרונה לחברת Merck & Co, 647 מיליון דולר במטרה להשיב את זכויותיה למספר מוצרים.
טיפול ב- Prednisolone מפחית היארעות תסמינים הקשורים באסטמה בילדים
הורים המתחילים טיפול ב- Prednisolone עשויים להפחית את היארעות התסמינים החריפים הקשורים במחלת האסטמה בקרב ילדים בגיל בית הספר, כך עולה ממחקר חדש.
טיפול באסטמה: אין משטר טיפולי היעיל עבור כל הילדים
אין משטר טיפול יחיד היעיל עבור כל הילדים הצריכים טיפול מדורג באסטמה, כך עולה ממחקר אקראי שפורסם ב- New England Journal of Medicine.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007