הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

גלובס: פרולור מדווחת על הצלחת ניסוי; המניה זינקה 250% בחודש
05.02.10


החברה מדווחת על תוצאות חיוביות בניסוי שלב I בבני אדם להורמון הגדילה ארוך הטווח. מדובר בשוק שוק של כ-3 מיליארד דולר. שי נוביק, נשיא פרולור, ל"גלובס": "באם התרופה תעבור את כל הניסויים והאישורים הדרושים היא יכולה להתברג בין הנמכרות בעולם". המניה זינקה 250% בחודש
חברת פרולור ביוטק חברת ביוטכנולוגיה ישראלית-אמריקנית, הודיעה היום (ג') על תוצאות חיוביות לניסוי שלב I בבני אדם להורמון הגדילה ארוך הטווח hGH-CTP.
באופן רשמי החברה תציג את תוצאות הניסוי ב- 8.2 בכנס הביוטק ההגדול בעולם BIO-CEO בניו-יורק.
hGH-CTP הינו הורמון גדילה ארוך טווח שפותח בשביל ילדים ומבוגרים בעלי חוסר בהורמון גדילה, במטרה לאפשר להם להזריק את ההורמון פעם בשבוע או שבועיים ובכך להחליף את הצורך בהזרקה יומית של הורמון גדילה רגיל. הניסוי נערך בביה"ח ע"ש סוראסקי (איכילוב)

 


מאת אוריאל הרמן, כתב גלובס

לידיעה >>
        
הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007