הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

כלכליסט: מנהל התרופות האירופי אישר לטבע ולגמידה-סל לא לבצע ניסוי קליני בקטינים
19.01.10


המיזם המשותף של החברות הוא פיתוח תרופת StemEx לטיפול בלוקמיה ולימפומה. לא יבצעו ניסויים בילדים מתחת לגיל 17
ענקית הגנריקה הישראלית טבע וחברת הביוטכנולוגיה הפרטית גמידה-סל דיווחו היום (ב') כי מנהל התרופות האירופי (EMA) אישר את בקשתן לוותר על ביצוע של ניסוי קליני בילדים מתחת לגיל 17 בטיפול שהחברות מפתחות במסגרת מיזם משותף בלוקמיה ולימפומה.  גמידה סל (Gamida-Cell) היא חברה פרטית שנוסדה ב-1998, ואשר נשלטת על ידי מוטי זיסר, בעל השליטה באלביט הדמיה.  החברה, היושבת בקיסריה, מצפה להתחיל בשיווק תרופת ה-סטמאקס (StemEx) בשנת 2011.
     


מאת: שניר הנדלר


לידיעה >>

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 


הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007