הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ארגון רוקחות בישראל מצטרף ל"קואליציית נתן" בסיוע לנפגעי רעידת האדמה בהאיטי
19.01.10קריאה דחופה לעזרה 
חברים,
כולכם שמעתם בוודאי על אסון הטבע בהאיטי והמשבר ההומניטארי שנגרם בגינו.
אנו בארגון רוקחות בישראל חשבנו שרוקחי ישראל לא יכולים להישאר אדישים למצב ובמקביל לפעילותינו החשובה בישראל יש להתגייס ולעזור לאלו שהגורל הכה בהם באכזריות בשבוע האחרון. ארגון רוקחות בישראל שמח לבשר על הצטרפותו ל"קואליציית נתן" המפעילה יחידה רפואית לסיוע הומניטארי בינלאומי. בקואליציה חברים גופים ועמותות התנדבותיות ובין היתר ארגונים רפואיים כגון מד"א והמרכזים הרפואיים איכילוב, הדסה ורמב"ם.
אנו קוראים לרוקחים המוכנים לצאת ולעזור בהתנדבות (הנסיעה היא ללא שכר כאשר הקואליציה נערכת לגיוס כספים מתרומות למימון הטיסות וקיום המשלחות שם) 
לפנות אלינו במייל חוזר למזכירת הארגון , הילה גפני  hila@psi.org.il  ולהצטרף לרשימת המתנדבים (כבר לפני משלוח מייל זה יש לנו 3 רוקחים שהתנדבו) ובאם יש תקופות מועדפות להתנדבות.
בנוסף, נדרשות לקואליציית נתן תרומות כדי לממן את עלות המשלחות ואת הציוד (תרופות ומזון) לפעילותם . עקב הריחוק הגיאוגרפי של האיטי מישראל ועלות המשלוח הגבוהה הוחלט שלא לאסוף את מרבית הציוד רפואי ומצרכים אלא לרכוש אותם שם.
אנו קוראים לרוקחי ישראל להרים תרומה כספית לסייע לפעילות קואליציית נתן למען אזרחי האיטי מוכי הגורל. גיוס הכספים למימון המשלחות של הקואליציה נעשה ע"י עמותת טופז ותרומות ניתן להעביר ישירות לחשבונה בבנק דיסקונט, סניף אוניברסיטת ת"א (105), חשבון  מס' 012940 או לשלוח צקים לפקודת עמותת טופז אלינו לארגון רוקחות בישראל, ת.ד. 25345 , ת"א 61253 ואנו נעבירם במרוכז לעמותה.

 


להודעה >>


ההודעה הועברה ע"י דר' רון תומר

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007