הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

נוהל מס' 16-אישור רוקח אחראי לניהול בית מרקחת חדר תרופות
19.01.10


בפקודת הרוקחים (נוסח חדש) התשמ"א-1981 (להלן הפקודה):

בסעיף 10 נקבע כי בית-מרקחת יהיה מסור לניהולו המקצועי ולפיקוחו של רוקח אחראי שאישר לכך המנהל, והוא יהיה אחראי לביצוע הפעולות המקצועיות בבית המרקחת ולמילוי הוראות הפקודה וכל דין אחר הנוגע לבית-מרקחת.

סעיף 11 לפקודה מציין כי לא ישמש אדם רוקח אחראי אלא לבית-מרקחת אחד.
הסמכות לאשר או לשלול מעמד רוקח אחראי בבית-המרקחת, הואצלה לרוקחים המחוזיים  של משרד הבריאות כל אחד במחוז בו פועל בית המרקחת.
מטרת הנוהל להגדיר את הקריטריונים לאופן האישור ושלילתו של  רוקח אחראי בבית-מרקחת. הוראות נוהל זה יחולו גם על אישור רוקח מורשה לניהול חדר תרופות בידי הרוקח המחוזי כמוגדר בסעיף 36 א' לפקודה.
עדכון 1  מעדכן  הליך אישור רוקח אחראי

 

כותבת הנוהל: מגר' בתיה הרן


לנוהל >>

 

הידיעה הועברה ע"י מגר' אלי מרום ,סגן מנהלת אגף הרוקחות , אגף הרוקחות, משרד הבריאות

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007