הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- EU מבקש פרטים על הסכמי פטנטים בין חברות התרופות
15.01.10


ה- EU דיווח כי הוא מבקש לקבל מידע ממספר חברות תרופות על הסכמי פטנטים שהן ערכו עם חברות גנריות בין 7/2008- ל- 12/2009.
לדברי בכיר ב- EU, הסכמי הפטנטים בין החברות הם עניין מדאיג בעיקר אם מדובר בתשלום שנותנות יצרניות של תרופות מקור לחברות גנריות בתמורה לדחיית כניסתן של הגנריות לשוק.
על אף שה- EU לא ציינה את שמות החברות המעורבות בהסכמים אלו, סאנופי אוונטיס, אסטראזניקה, GSK, ברינגר אינגלהיים, מסרו כי הם קיבלו את הבקשה מה- EU למידע על הסכמי פטנטים וכי הן משתפות פעולה. חברות נוספות כמו נוברטיס  ורוש מסרו כי גם הן קיבלו את ההודעה של ה- EU .
ה- EU מסר כי הוא יבחן את ההסכמים ויפרסם על כך דו"ח. במידת הצורך הוא יפנה ליצרנים לקבלת מידע נוסף.

 

 

לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י חנה מרכוס מערכת PharmaLine

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007