הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חברת AstraZeneca מגיעה להסדר עם חברת Teva לגבי גרסא גנרית ל- Nexium
15.01.10


 

חברת AstraZeneca הצליחה לדחות שוב את האיום הממשמש ובא להעתקת התרופה שוברת הקופות Nexium המיועדת לטיפול בצרבת, וזאת באמצעות הסדר חילוקי הדעות עם חברת Teva על הפטנט.
תחת תנאי ההסדר, העניקה יצרנית התרופות האנגלו-שוודית לחברת טבע רישיון שיאפשר לחברה הישראלית להכנס לשוק האמריקאי עם הגרסא הגנרית של התרופה Nexium ,esomeprazole המשווקת בקפסולות לשחרור מושהה ב- 27 במאי, 2014, "או מוקדם יותר תחת תנאים מסויימים" פרטים נוספים לא פורסמו.
חברת טבע הודתה כי כל הפטנטים המדוברים הינם שרירים, קיימים ונתונים לאכיפה וקיבלה את העובדה כי שישה פטנטים הנוגעים ל- Nexium אכן יופרו על ידי מכירה של esomeprazole גנרי. בעקבות הודאה זו פטר בית הדין בניו-ג'רזי את הדיון המתרחש בפטנט של התרופה Nexium.
בהסדר נפרד, סיכמו AstraZeneca ו- Teva ליישב דיון נוסף שנערך לגבי הרצה מוקדמת של התרופה Nexium, Prilosec ,omeprazole. תחת תנאי ההסכם, חברת טבע תשלם תשלום חד פעמי על מנת לפצות על מכירות שבוצעו בעבר ומפירות את תנאי ההסדר. חברת Merck & Co הזכאית לחלק מהרווחים הנוגעים לשתי התרופות מעורבת גם היא בהסדר החדש.
ההסדר החדש יתקבל בעין יפה אצל המשקיעים בחברת AstraZeneca אשר יהיו מרוצים כי נמנעו מקרב משפטי יקר. מניותיה של החברה האנגלו-שוודית עלו ב- 1.2% ל- £29.10.

 

 

לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007