הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

שינויים בחקיקה יאפשרו ערבוב והכנה של תרופות בפרקטיקה הקלינית טרם המתן שלהן
15.01.10

 

ה- MHRA פעל לאחרונה לשינוי הרגולציה כך שיתאפשר ערבוב והכנה של תרופות טרם המתן שלהן בפרקטיקה הקלינית. החקיקה נכנסה לתוקפה החל מה- 21 לדצמבר 2009.
השינויים החדשים מאפשרים את הדברים הבאים:
• רופאים ורופאי שיניים היכולים לערבב תרופות יוכלו להנחות גם אחרים לערבב תרופות.
• אחיות ורוקחים (מורשים לרישום תרופות)  יוכלו גם הם לערבב ולהכין תרופות ואף להנחות אחרים לערבב תרופות.
• אנשי מקצוע אחרים היכולים לרשום מרשמים יוכלו גם הם לערבב תרופות ולהנחות אחרים לעשות כך אך זאת רק במקרים בהם הכנת התרופה הינה חלק ממהלך הטיפול הקליני עבור חולה אינדיבידואלי.
• אחיות ורוקחים יוכלו לרשום מרשמים לתרופות לא רשומות וזאת בדומה לרופאים ולרופאי שיניים.

השינויים האחרונים יוטמעו בכל התחומים הקליניים בהם ערבוב והכנה של תרופות טרם המתן מהווה פרקטיקה מקובלת ומאושרת על ידי מדיניות המעסיק.
ה- MHRA אף פנה לועדות המייעצות בנוגע לשימוש לא תקין בתרופות על מנת שיבצעו גם הם את השינויים הרגולטוריים המתאימים בנוגע לשימוש לא תקין בתרופות.

 

 

לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007