הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מפעילי אתרים למכירת תרופות מזויפות בבריטניה צפויים לעונשי מאסר של 12 שנים
05.01.10


 

מפעיליהם של בתי מרקחת מקוונים המוכרים תרופות מזויפות צפויים לעמוד בפני עונשי מאסר של עד 12 שנים, כך על פי רשות הבריאות הבריטית, ה- MHRA.

בריטניה צפויה להציג בקרוב פסקי דין פליליים ספציפיים לגבי המכירה של תרופות מזויפות, ואנשים שיורשעו במכירה שכזו יעמדו בפני עונשי מאסר מקסימאליים של 10-12 שנים. הסוכנות אף הודיעה כי מוכרי תרופות מזויפות עשויים להימצא אשמים בדין, הן עקב אספקה והן עקב הצעה לאספקתן של תרופות מזויפות.
נראה כי העונשים הקיימים כיום בחוק הינם מוגבלים ואינם מצליחים ליצור הרתעה מספקת. ה- MHRA הציע כבר בתחילת השנה להגדיר מעשים אלו כפשע והיא מפתחת כעת תוכניות מפורטות הנוגעות לעונשים הפליליים הצפויים בחוק.
מוקדם יותר השנה פורסם כי אחד מכל ארבעה רופאים בבריטניה טיפל בחולה עקב תופעות לוואי שנבעו מתרופות שנקנו בצורה מקוונת. נמצא כי תרופות הנקנות בצורה מקוונת הינן פעמים רבות מזויפות ואף עשויות להכיל מרכיבים מסוכנים.
ההגדרה של "זיוף" תכלול פרטים הנוגעים לאריזת המוצרים ולעלון המידע המצורף אליהם. הסוכנות בוחנת את האפשרות לקיום עונשי מאסר דומים אף במסגרתו של האיחוד האירופי וזאת למרות שבשלב הראשון התוכנית תחל לפעול בבריטניה בלבד.

 

 

לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י חנה מרכוס מערכת PharmaLine

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007