הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ההשמנה מאיימת על הישגיה של מערכת הבריאות
05.01.10

 

אנו עשויים להפסיד את העלייה בתוחלת החיים שהושגה על ידי הפחתת העישון והגברת הפעילות הגופנית וזאת עקב הבעיות הנגרמות משיעור ההשמנה ההולך וגדל, כך הזהירו לאחרונה בכירים במערכת הבריאות הסקוטית.
על מנת להבטיח כי דבר זה לא יתרחש, על החברה לנסות וליצור סביבה חיובית שתתמוך באנשים כך שיקבלו את הבחירות הנכונות למען בריאותם.
ד"ר ברנס מסר בדיווח השנתי שפורסם השבוע כי שיפור המצב הבריאותי דורש תשומת לב למארג החברתי של הקהילה. אנשים זקוקים לסביבה חיובית במסגרתה יוכלו לקבל החלטות בנוגע לאורח החיים שלהם. הכישלון לספק סביבה שכזו קשור בצורה משמעותית עם בריאות לקויה ולכן חשוב מאוד לבחון את המנגנונים שיתכן כי עומדים בבסיסם של יחסי הגומלין הללו, וזאת על מנת שנוכל לבצע התערבות מתאימה שתביא לבריאות טובה יותר.
יש צורך במאמץ רציני שיביא להפחתה של הצריכה הקלורית ולהגברה של הניצולת האנרגטית בקרב כלל האוכלוסייה וזאת על מנת למנוע עלייה לא רצויה בשיעורי התמותה ממחלות לב ושבץ, שתלווה בהשפעה שלילית על תוחלת החיים.

 

 

לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 


 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007