הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

American Diabetes Association-מוציאה הנחיות חדשות לסוכרת לשנת 2010
01.01.10


 

ה- American Diabetes Association הוציאה קווי הנחיה חדשים לשנת 2010, לאבחון וטיפול בסוכרת, כשהיא מקדמת את בדיקת ה- A1c כבדיקה העשויה להפחית את מס' החולים הלא מאובחנים, וכן לאבחן טוב יותר חולים סוכרתיים.
קווי ההנחיה מרעננים פרקים רבים בין היתר, בפרק של טרום סוכרת, הנקרא: "קטגוריות להעלאת הסיכון לסוכרת", טווח ה- A1cשנקבעו שם הוא בין 5.7%- 6.4%.
שינויים רבים מופיעים גן בפרק הדן על היצמדות טסיות. מחקרים חדשים מצביעים כי חולים בסיכון נמוך עד בינוני, השימוש באספירין למניעה ראשונית של מחלה קרדיווסקולארית, שנוי במחלוקת.

 


לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י מגר' יונה בס אל-חנני; ראש אגף הרוקחות (לשעבר) במשרד הבריאות; "אל-חנני - שירותי ייעוץ רוקחי".

 

 

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007