הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 13.10.09

 

יתרונות הטיפול בסוכרת הריונית קלה
הטיפול בסוכרת הריונית קלה, למרות שאינו יעיל בהפחתת שיעורי התמותה סביב הלידה, טומן בחובו יתרונות אחרים הן לאם והן לילוד. כך טוען מחקר שפורסם בכתב העת New England Journal of Medicine.
האם אכן יש צורך בפיקוח הדוק על רמות הגלוקוז בסוכרת מסוג 2?
יש עדיין להוכיח את יתרונותיה של שליטה הדוקה על רמות הגלוקוז בסוכרת מסוג 2 וזאת ביחס לטיפול הסטנדרטי, יש גם לקחת בחשבון את העלות הגבוהה למטופל, כך הזהירה לאחרונה חוקרת מגרמניה.
עדכון H1N1: זיהום חיידקי סימולטני מצוי במקרי מוות הקשורים ב- H1N1
דלקת ריאות חיידקית תורמת למקרי המוות הקשורים בנגיף האינפלואנזה H1N1 של שנת 2009, כך טוען דיווח שפורסם בצורה מקוונת ב- MMWR.
גידול ממאיר הוא שגרם למות הנערה שחוסנה נגד HPV
בת ה-14 שנפטרה לאחר שקיבלה חיסון נגד HPV מתה כתוצאה מגידול ממאיר ולא כתוצאה מהחיסון שקיבלה.
שילוב של שתי תרופות יעיל יותר מטיפול בתרופה בודדת בכאב נוירופתי
שילוב של התרופה האנטיקונבולסנטית gabapentin ושל התרופה האנטידפרסנטית nortriptyline יעיל יותר להקלה של כאב נוירופתי וזאת ביחס לטיפול בכל אחת מהתרופות לבדה
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007