הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

FDA: תוספת אזהרה לעלון המידע המצורף לזריקות של promethazine hydrochloride
25.9.09ה- FDA ביקש כי תתווסף אזהרה לעלון המידע המצורף למוצרים המכילים promethazine hydrochloride המיועדים להזרקה, האזהרה צריכה להסביר את הסיכון לפגיעה חמורה ברקמה הקשורה עם מתן תוך ורידי של התרופה.
התרחבות בסביבות כלי דם, זריקה תוך עורקית לא מכוונת ותסנין סביב נוירונלי או תוך נוירונלי של התרופה עשויים להתבטא בגירוי ובנזק רקמתי, כולל נמק. האזהרה אף תזכיר לרופאים כי עקב הסיכון להזרקה תוך ורידית, הצורה המומלצת למתן התרופה היא זריקה תוך שרירית עמוקה וכי יש קונטראינדיקציה להזרקה תת עורית.
הבקשה האחרונה עלתה בעקבותיו של ניתוח post-marketing שערכה הסוכנות ושהעלה דיווחים על פגיעות חמורות לרקמה, כולל נמק שדרש קטיעה בעקבות הזרקה תוך ורידית של promethazine, כמו גם סקירה של המידע המצורף עבור מוצרים אלו.

 


לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 


 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007