הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה – FDA מאשר בדיקת דם מנחה לאבחון מסות באגן הירכיים
22.9.09

 

OVA1, בדיקת דם המודדת את רמותיהם של חמישה חלבונים הנוטים להשתנות בנוכחות של סרטן השחלות, אושרה כבדיקה משלימה להערכה של מסות באגן הירכיים.

ה- FDA הודיע כי הבדיקה אינה מיועדת לבדיקות סקר לאיתור סרטן השחלות אלא מטרתה היא לזהות נשים אשר יפיקו תועלת מהפניה לגניקולוג אונקולוג וזאת במקום לגניקולוג כללי או מנתח.
המחקר שכלל יותר מ- 500 נשים, העלה כי תוצאות הבדיקה OVA1, כאשר שולבו עם רדיוגרפיה ובדיקות מעבדה אחרות, הצליחו לזהות נשים נוספות אשר עשויות להפיק תועלת מהפניה לאונקולוג, נשים אשר לא אובחנו באמצעות מידע טרום-כירורגי בלבד.

 

 

לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י חנה מרכוס מערכת PharmaLine

 

 

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007