הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טיפול משולש מוקדם הכולל pioglitazone עבור חולי סוכרת סוג 2 שאינה נשלטת
22.9.09

 

ממצאיו של מחקר מקרה ביקורת צרפתי מציעים כי חולי סוכרת מסוג 2 אשר אינם מגיבים היטב לטיפול משולב של שתי תרופות יפיקו תועלת מטיפול מוקדם בשילוב של שלוש תרופות עם pioglitazone.

המחקר חילק אקראית 299 חולי עם רמות HbA1c של 8% או יותר וזאת על אף טיפול משולב של metformin (1,700 מ"ג ליום או יותר) ומינון מקסימאלי של sulfonylurea או glinide, לטיפול ב- pioglitazone 30 מ"ג ליום או פלסבו למשך שלושה חודשים. לאחר פרק זמן זה הוסיפו החולים להיות מטופלים ב- pioglitazone 30 מ"ג אם רמות ה- HbA1c היו קטנות או שוות 6.5% או 45 מ"ג אם רמות ה- HbA1c היו גדולות מ- 6.5%), או פלסבו למשך ארבעה חודשים נוספים.
מטרת המחקר העיקרית הייתה שיפור ברמות ה- HbA1c ביחס לתחילת המחקר.

לאחר שבעה חודשים של טיפול משולש עלו הממצאים הבאים:
• ההבדל ברמות ה- HbA1c בין הקבוצות היה 1.18%.
• 44.4% מנוטלי ה- pioglitazone שהציגו רמות HbA1c קטנות מ- 8.5% השיגו את HbA1c המטרה (רמה נמוכה מ- 7%) וזאת ביחס ל- 4.9% מקבוצת הפלסבו.
• כאשר רמות ה- HbA1c בתחילת המחקר היו גבוהות מ- 8.5%, 13% מקבוצת ה- pioglitazone  השיגו את רמות המטרה של HbA1c וזאת לעומת 0% מקבוצת הפלסבו.

 

 

לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007