הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר



כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

The Marker: נאופארם בוחנת הצעת רכש לחברת התרופות הבריטית גולדשילד
18.9.09



איש העסקים הישראלי דוד פורר, בעלי קבוצת נאופארם, מעוניין לרכוש במזומן את חברת התרופות האנגלית גולדשילד ששוויה בבורסה כ-150 מיליון פאונד. כך פורסם בהודעה לבורסה שהוציאה היום (ב') חברת גולדשילד. העסקה המתוכננת משותפת למשפחת פורר ולמנכ"ל לשעבר של גולדשילד, אג'ית פטל. דובר משפחת פורר אישר את הידיעה. מאז ההודעה לבורסה זינקה מניית גולדשילד בבורסה האנגלית ב- 6.6%.
גולשילד היא חברת תרופות, אשר עוסקת ברכישת זכיונות למכירת מותגי תרופות רב לאומיים – וביניהם תרופות מרשם לטיפול במחלות כרוניות, תרופות ללא מרשם, ויטמינים ומינרלים ותוספי מזון. לפי ההערכות בשוק, העסקה צפויה להיסגר בסכום של 170-180 מיליון ליש"ט שהם כ-1.1 שקל.
קבוצת נאופארם היא חברה פרטית בבעלותו של דוד פורר. היקף מכירותיה מוערך בכ-1.2 מיליארד שקל בשנה. הקבוצה כוללת את חברת ניאופרם ישראל העוסקת בשיווק וסחר של תרופות ומוצרי צריכה, חברת אלדן העוסקת בשיווק וסחר של ציוד רפואי וציוד בתחום מדעי החיים, חברת פרומדיקו המתמחה בהפצת תרופות ומוצרי הצריכה, וכן חברת קיור מדיקל העוסקת במתן פתרונות טיפול ביתי וייצור תמיסות רפואיות. בקבוצה מועסקים כ-600 עובדים והמטה שלה ממוקם בפ"ת.
נכון להיום, פעילותה של קבוצת נאופארם מתמקדת בישראל בלבד וכפי הנראה היא מקווה לפרוץ גם לשוק הבינלאומי באמצעות רכישת חברת גולדשילד.

 

 

לידיעה >>

מאת רוני לינדר -גנץ , כתבת ThaMarker 


הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007