הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

האם על הרוקחים לקבל חיסון כנגד שפעת החזירים?
18.9.09

 

יש לכלול את הרוקחים הקהילתיים בקבוצת העדיפות לקבלת חיסון נגד שפעת החזירים, כך טוענים בכירים ב- DoH.
מכתב שנשלח על ידי ה-  DoHלבכירים במערכת הבריאות מייעץ כי רוקחים וצוותים קליניים שבאים במגע רוטיני עם חולים יהיו זכאים לקבלת עדיפות לתוכנית החיסון כנגד ה- H1N1. המכתב פורסם לאחר שהקווים המנחים אותם פרסם ה- DoH לא כללו את הרוקחים בין קבוצות עובדי הבריאות הזכאיות לקבלת החיסון.
בכירים ב- Pharmaceutical Services Negotiating Committee ,PSNC מסרו כי הרוקחים הקהילתיים מביעים את מורת רוחם מחוסר הכללתם ברשימה המכילה את עובדי מערכת הבריאות הזכאים לעדיפות לתוכנית החיסון כנגד ה- H1N1. ה- DoH הבטיח כי לא היתה כל כוונה לא לכלול את צוות בית המרקחת שעובד ישירות מול חולים בתוכנית החיסון ואנו מרוצים כי כעת המצב הובהר לאשורו.

 

 

לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י חנה מרכוס מערכת PharmaLine

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007