הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

המלצות טיפול הנסמכות על ראיות עבור psoriatic arthritis
18.9.09

 

המלצות הנסמכות על ראיות בנוגע לביטויים קליניים של psoriatic arthritis ,PsA פורסמו ב- Annals of the Rheumatic Diseases.
סקירה סיסטמטית של הספרות נערכה בנוגע לטיפול בתסמינים הקליניים המשמעותיים והמובחנים ביותר (עור וציפורניים, דלקת פרקים היקפית, מחלה אקסיאלית (axial disease), dactylitis ו- enthesitis) וכמו כן בוצע חיפוש אחר החלטות של ראומטולוגים, דרמטולוגים וחולים ב- PsA המהוות קונצנזוס.
הסקירה העלתה 19 המלצות עבור כל אחד מביטויי המחלה ואחוז הסכמה של יותר מ- 80% הושג לגבי 16 מהן. כמו כן פותח מפתח המבטא את חומרת המחלה עבור ביטויים שונים וזאת על מנת לסייע לרופאים לקבל החלטות טיפוליות נכונות עבור כל חולה באופן אינדיבידואלי.

 

 

לידיעה >>

 

להמלצות >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007