הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

FDA: מאשר שימוש באינסולין ללחי תחת התוכנית לבחינת תרופות חדשות בארה"ב
18.9.09

 

ה- FDA העניק לאחרונה אישור לשימוש ל- Generex Oral-lyn™ שהינו אינסולין המיועד לרירית הלחי buccal insulin תחת תוכניתו לטיפול בתרופות ניסיוניות חדשות - Treatment Investigational New Drug ,IND בארה"ב, התוכנית מאפשרת לחברות לספק שימוש מוקדם בתרופות ניסיוניות עבור חולים עם מצבים חמורים ומסכני חיים עבורם לא קיים טיפול אלטרנטיבי מספק.
התרופה תסופק תחת פרוטוקול טיפול מובנה של ה- IND עבור חולים עם סוכרת מסכנת חיים מסוג 1 או 2, להן אין כל טיפול אלטרנטיבי משביע רצון זמין ועבור חולים אשר אינם מתאימים להשתתף בניסוי הקליני המכריע שמצוי ב- phase III אותו עורכת החברה.

 

 

לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007