הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

שפעת החזירים חודרת עמוק יותר לריאות ביחס לשפעת העונתית
11.9.09


חוקרים מלונדון מסרו לאחרונה כי שפעת החזירים עשויה להדביק תאים המצויים עמוק יותר בריאות וזאת ביחס לשפעת העונתית, דבר המתבטא בזיהומים חמורים יותר של הריאות.
החוקרים טענו כי הממצאים האחרונים עשויים להסביר מדוע אנשים הנדבקים בשפעת החזירים במהלך הפנדמיה הנוכחית סובלים מתסמינים חמורים יותר ביחס לאנשים שנדבקים בשפעת העונתית.
המחקר השווה את הדרך בה השפעת העונתית ושפעת החזירים מדביקים תאים על ידי זיהוי הקולטנים אליהם נקשר כל נגיף. הקישור לקולטנים קובע את איכותו של הפיזור הנגיפי בין התאים ואת יכולתם של הנגיפים ליצור את הזיהום. המחקר החדש מוסיף להבנת התנהגותו של נגיף ה- influenza H1N1 בפנדמיה הנוכחית ומצביע על שינויים אחריהם אנו צריכים לעקוב.

 


לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י חנה מרכוס מערכת PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007