הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

קורס הכשרה לרוקחים אחראיים
11.9.09


הוועדה המקצועית של ארגון הרוקחות יחד עם משרד הבריאות ובשיתוף האוניברסיטה העברית -פרופ' שמעונה סופרשטיין ופרופ' אברי רובינשטיין, ובשיתוף אנשי המכון לביקורת ולתקנים של חומרי רפואה במשרד הבריאות בראשות ד"ר מימי קפלן וד"ר רמי קריב, הכינו קורס ראשון להכשרת רוקחים אחראיים, כפי שנדרש בתקנות ה- GMP  החדשות של משרד הבריאות ובתיאום עם הרשות האירופאית.
עפ"י דרישות הרשות האירופאית כחלק מההכרה ההדדית בינה לבין מדינת ישראל בתחום ייצור התרופות על רוקח אחראי להיות בעל ניסיון עבודה פיסי של שנתיים לפחות במעבדה אנליטית.

 


לפרטים על הקורס >>


הידיעה הועברה ע"י דר' רון תומר- ארגון הרוקחות

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007