הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

פנל יועצי FDA ממליץ: אישור Cervarix לנשים והרחבת ההתוויה של Gardasil לגברים
11.9.09פנל יועצי ה- FDA הוצא מכתב המלצה לקראת ישיבת ה- FDA לאישור Cervarix למניעת סרטן השחלות  הנגרם ע"י הפאפילומה וירוס מסוג 16 ו- 18 בגילים 10-25 שנים.
Cervarix   המאושר לשימוש ב-97 מדינות כולל האיחוד האירופאי, התבקש ע"י ה- FDA בסוף שנת 2007 להמציא מידע נוסף, מלבד זה שהגיע מניסוי פאזה III ב- 18600 מטופלות.
צוות המומחים בחן מידע מ- 57323 נשים בגילים של 10 שנים ומעלה, בסה"כ 129454 שנות אדם במעקב ממוצע של 7.4 שנים. כ- 7 מיליון מנות תכשיר היו בשימוש עד סוף מאי 2009, ולא נמצאו כל ראיות העלולות לגרום לדאגה. הצוות בחן גם את הסיכון לאירועים אוטואימוניים ולא מצא עליה בסיכון. צוות מומחים חיצוני של ניאורולוגים וריאומטולוגים חיצוני אישר את הממצאים
במכתב של פנל המומחים ישנה המלצה גם להרחבת ההתוויות עבור התכשיר גרדסיל לגברים הסובלים מיבלות באברי המין.
לדעת פנל המומחים גרדסיל יעיל במניעת יבלות באברי מין של הגברים הנגרמים מ-HPV מסוג 16 ו-11 בגילים שבין 16-26. חברת MSD מצפה לקבל אישור על הרחבת ההתוויה.

 


לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007