הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA אישר את התרופה Intuniv לטיפול ב- ADHD
11.9.09


 

חברת Shire הודיעה לאחרונה כי הרגולטורים בארה"ב נתנו "אור ירוק" לתרופה Intuniv המיועדת לטיפול בהפרעות קשב וריכוז (attention-deficit hyperactivity disorder).
ה- FDA אישר טבליות לשחרור מושהה של התרופה Intuniv ,guanfacine לטיפול ב- ADHD בילדים ומתבגרים בגילאים 6-17. התרופה לה אין כל מנגנון ידוע העשוי להוביל לתלות או התמכרות תהיה האגוניסט הראשון לקולטן alpha-2A שיהווה טיפול ב- ADHD.
מחקרים שנערכו בתרופה הציגו שיפור במגוון תסמינים של ADHD לאורך יום שלם, בין התסמינים בהם הוצג שיפור נמנו חוסר ריכוז, וכחנות עם מבוגרים, היפראקטיביות, אימפולסיביות ואיבוד סבלנות. התרופה הניטלת פעם ביום צפויה להיות זמינה בבתי המרקחת בארה"ב כבר בחודש נובמבר.
Intuniv מצטרפת לתרופה Vyvanse lisdexamfetamine dimesylate בראש הטיפולים המוצעים ל- ADHD על ידי חברת Shire בארה"ב.

 

 

לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007