הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

CDC: עדכון H1N1 לשנת 2009 בקרב ילדים
11.9.09


 

שני שליש מתוך 36 הילדים שמתו בעקבות זיהומים בנגיף האינפלואנזה H1N1 במהלך שנת 2009 הציגו גורמי סיכון ורבים מהילדים האחרים הציגו זיהומים בקטריאלים נוספים, כך עולה מדיווח אותו פרסם ה- MMWR.
בעדכון לתקשורת מסר ד"ר פריידן מה- CDC את הנקודות הבאות:
• גורמי הסיכון העיקריים אותם הציגו אותם ילדים היו cerebral palsy, muscular dystrophy או מחלות כרוניות של הלב או דרכי הנשימה.
• חלק מהילדים שלא הציגו גורמי סיכון סבלו מזיהומים בקטריאלים נלווים ומשום כך יש להדגיש בפני הרופאים כי עליהם לחשוד בזיהום בקטריאלי בילדים אשר חוזרים למרפאה עם חום גבוה לאחר שכביכול מצבם השתפר.
• אנשים הסובלים מגורמי סיכון (מחלות לב או ריאות, סוכרת או הריון) צריכים לפנות במהירות לרופא כאשר מופיע חום.
• סביר מאוד כי ילדים יזדקקו לשתי מנות חיסון כנגד נגיף ה- H1N1 של שנת 2009.

כמו כן הומלץ לעובדי מערכת הבריאות הבאים במגע קרוב עם חולי אינפלואנזה להשתמש במסיכות מסוג N95  ה- CDC ימשיך ויבחן את ההמלצות במהלך השבועות הקרובים.

 

 

לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י חנה מרכוס מערכת PharmaLine

 

 

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007