הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

היקף מתניים רחב הינו מנבא טוב לסיכון ללקות ביתר לחץ דם
11.9.09

 

היקף מתניים רחב מהווה גורם המנבא היטב סיכון ללקות ביתר לחץ דם, כך טוען מחקר יווני חדש.
1,514 גברים ו- 1,528 נשים ללא כל היסטוריה של מחלה קרדיווסקולארית השתתפו במחקר שארך חמש שנים. לאורך המחקר נמדדו עבור כל המשתתפים גובה, משקל והיקף המתניים והירכיים וכמו כן נערכו בדיקות לאיתור יתר לחץ דם. סה"כ פיתחו יתר לחץ דם 86 גברים ו- 102 נשים.

לאחר תקנון לגורמי סיכון אחרים כגון הרגלי תזונה, רמות שומנים בדם ועישון, מצאו החוקרים כי עבור כל סנטימטר אחד של הרחבה בהיקף המותניים, נצפתה עליה של כ- 2% בסיכון לפתח יתר לחץ דם.

 

 

לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י חנה מרכוס מערכת PharmaLine

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007