הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

MHRA: הגבלות חדשות על ההתוויות לטיפול בתרופות המכילות קודאין
11.9.09


 

תרופות המכילות קודאין וזמינות over the counter יאבדו את ההתוויה לטיפול בהצטננות, שפעת, שיעול, כאבי גרון וכאבים קלים. בנוסף, חפיסות הכוללות יותר מ- 32 טבליות של קודאין יהיו זמינות מעתה במרשם בלבד.
השינויים האחרונים הינם חלק מתוכנית של ה- MHRA שמטרתה למנוע סיכונים הנובעים מהעובדה כי תרופות המכילות קודאין ו- dihydrocodeine עשויות להוביל להתמכרות.

עלון המידע המצורף לתרופות אלו יכיל מעתה אזהרה ברורה הנוגעת לסיכון שבהתמכרות ואת העובדה כי חשוב לא ליטול תרופות אלו לפרקי זמן הארוכים משלושה ימים.
ה- MHRA מסר כי הוא אף מתכנן לפקח על הנושא ולהבטיח כי האזהרות האחרונות יוצגו כראוי.
בכירים בארגון מסרו כי התרופות באם ניטלות בצורה הנכונה ועבור ההתוויות הנכונות הינן יעילות ובטוחות יחסית אך לעומת זאת, מוצרים אלו עלולים להיות ממכרים ויש צורך להמנע מסיכון זה.

 

 

לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י חנה מרכוס מערכת PharmaLine

 

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007