הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

Januvia מקבלת אישור מה-EU לטיפול כקו ראשון בתנאים מסוימים בחולי סוכרת סוג 2
11.9.09MSD הודיעה כי האיחוד האירופאי אישר לתרופה Januvia  ,sitagliptin הרחבת ההתוויה לטיפול קו ראשון בסוכרת סוג 2 כאשר דיאטה ופעילות גופנית אינם מספיקים או כאשר לא ניתן לטפל במטפורמין בגלל התוויות נגד או אי סבילות לתרופה.
זהו התכשיר הראשון מקבוצת ה- dipeptidyl peptidase IV inhibitor ,DPP-4 שאושר כטיפול קו ראשון. אישור זה מגיע בעקבות אישור נוסף להרחבת ההתוויה שהחברה קיבלה לאחרונה עבור התכשיר Janumet (sitagliptin/metformin).
ניתן לרשום Janumet  עם sulphonylurea  ו- thiazolidinedione כאשר דיאטה ופעילות גופנית אינן מספיקות.
האישורים האלה מגיעים  לאחר שינוי בהנחיות NICE אשר המליצה על תכשירי inhibitor ,DPP-4 כדוגמת Januvia ו- Vildagliptin כטיפול קו שני במקום sulphonylurea כשמטפורמין לא מתאים לטיפול.

 


לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007