הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מדבקת אקסלון לחולי אלצהיימר ניתנת בסל
27.8.09-23.4.10


 

מדבקת האקסלון לחולי אלצהיימר, ניתנת בסל התרופות וזמינה למבוטחי קופות החולים מכבי ולאומית.
המדבקה שהינה פיתוח חדש של התרופה אקסלון הותיקה, מבית נוברטיס, נצמדת לעור ומאפשרת מתן רציף ומתמשך של התרופה, עם יעלות בדומה לטיפול דרך הפה. תרופת האקסלון מסייעת לעיכוב בהידרדרות הזיכרון והתפקוד היומיומי של החולה.
הטיפול במדבקה מועדף ע"י 70% מהמטפלים ובני המשפחה, בשל היתרון בנוחות הטיפולית, בייחוד בחולים שמתקשים או מסרבים לבלוע תרופה, ובהפחתה של תופעות הלוואי – העיקר הקאות ובחילות לתרופות הניתנות דרך הפה. מחקר שהשווה את היעילות , הבטיחות והסבילות של מדבקת האקסלון מול קפסולות אקסלון או פלסבו (תרופת סרק) ב- 1,195 חולים עם אלצהיימר קל עד בינוני, העלה כי המדבקה הינה הדרך האופטימלית לטיפול באקסלון לאלצהיימר.
המדבקה מוצמדת לזרוע או לגב פעם ביום.

הוסף תגובה חדשה
תגובות
03/08/16, 12:24
סולי בוסי
אני חולת אצהיימר
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007